راهنما

 در حال حاضر اپلیکیشن واحدی برای فروشگاه‌ها و اصناف و کسبه وجود ندارد و اگر صاحبان کسب و کار بخواهند هر کدام برای خودشان سایت یا اپلیکیشن واحد ومنحصر به فردی را راه‌اندازی کنند بالطبع در گوشی عموم مردم این امکان وجود ندارد که اپلیکیشن‌ها و یا سایت تمامی اصناف  را ذخیره نمایند بنابراین  دسترسی به صنوف و همه مشاغل در این شرایط به سختی صورت خواهد گرفت سایت تبلیغاتی تب توکا سعی کرده است که این مشکل را حل نماید.سایت تب توکا مجموعه‌ای از تمامی مشاغل و حرفه هایی است که خواهان راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستند و یا می‌خواهند کسب و کار خود را در فضای مجازی به نحو مطلوب تبلیغات نمایند در این شرایط مردم بدون اینکه به تمامی اپلیکیشن های موجود مراجعه کنند و یا  برای هر صنفی اپلیکیشن مجزایی را در گوشی خودشان داشته باشند می‌توانند با داشتن فقط اپلیکیشن و یا سایت تب توکا و به تمامی مشاغل بر اساس استان شهر منطقه خیابان نام صنف نام صاحب صنف و نزدیکترین  دسترسی پیدا کنند حتی می‌توانند قیمت‌های اصناف مختلف یک منطقه یا یک محل یا یک شهر را با هم دیگر مقایسه نموده و بهترین خرید را داشته باشد.

 در سایت تب توکا همه فروشگاه ها و کسب و کارها  برای خودشان صفحه مجزا و مستقلی را دارند و می‌توانند بر اساس سلیقه خودشان کالاها و خدمات خود را برای عموم مردم معرفی نمایند.

 

 فروشگاههای تب توکا

در بخش فروشگاههای اینترنتی تمامی اصناف و مشاغلی که امکان عرضه محصولات خود را به صورت اینترنتی دارند می‌توانند صاحب فروشگاه مستقل واختصاصی شوند و تمامی کالاهای خود را بر اساس دسته بندی های موجود در این سایت وارد نمایند بخش فروشگاههای اینترنتی تب توکا این امکان را به تمامی فروشندگان می دهد که فروش اینترنتی کاملی را داشته باشند و خریداران سفارشات خود را ثبت وفروشنده نسبت به ارسال کالای خریداری شده به مشتری اقدام نماید.

با فروشگاه اینتر نتی مغازه شما هیچ وقت بسته نیست

ما پرداخت های متنوعی را برای این فروشگاهها مدنظر قرارداده ایم :

پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت : پولی که مشتریان واریز می کنند در کمترین زمان حتی قبل از ارسال کالا به خریدار پول به حساب فروشنده واریز می‌شود  طبق روال سایت های دیگر قرار نیست این پول به صورت ماهانه یا هفتگی یا ۲۴ ساعت بعد واریز شود.

پرداخت از طریق پوز سیار:فروشندگان از طریق پوز اختصاصی سیار فروشگاه  میتوانند و یا به صورت نقدی در محل تحویل کالا تسویه نمایند .

پیک رایگان

بیشتر فروشگاه های اینترنتی در ارسال کالاهای خود با مشکل پیک مواجه هستند و شاید بالا بودن هزینه‌های پیک و مقرون به صرفه نبودن  خیلی ها قید راه اندازی فروشگاه اینترنتی را میزنند ما برای اینکه بتوانیم خدمات قابل توجهی را به فروشگاه‌ها عضو سایت تب توکا ارائه دهیم پیک متمرکز را راه‌اندازی کردیم فروشگاه های اینترنتی عضو سایت تب توکاهیچ هزینه‌ای را در رابطه باپیک پرداخت نمی‌کند وتوزیع  تمامی کالاها در سطح شهرستان توسط پیک‌های تب توکا به صورت رایگان انجام می‌پذیرد. اگریک فروشگاه اینترنتی بخواهد برای خودش پیک مستقل داشته باشد و فقط یک پیک را استخدام نماید ماهانه نزدیک 2 تا ۳ میلیون تومان باید برای همین پیک هزینه پرداخت نماید در حالی که فقط با عضویت در سایت تب توکا و با هزینه یک ماهه یک پیک موتوری می‌تواند فروشگاهی را برای خود داشته باشد و در طول سال به مشتریان خود خدمات ارائه نماید و از بابت ارسال کالا هیچ نگرانی نداشته باشد.

کسب وکار

این بخش از سایت مختص افرادی هست که نیاز به فروشگاه اینترنتی ندارند ویاخدماتی که ارائه می نمایند باید بر اساس هر مشتری مجزا بررسی و اعلام قیمت شود.

بطور مثال مشاغل دکوراسیون  داخلی هزینه دکوراسیون هر لوکیشن با لوکیشن دیگر تفاوت های فاحشی را دارد ویا اینکه فروشگاه هایی که در نظر دارند  فضایی برای معرفی محصولات خود به مشتری داشته باشند و مشتری به صورت حضوری از فروشگاه خرید داشته باشد

در این بخش افراد صاحب شغل و حرفه می توانند محصولات و نمونه کارهای خود را به تفکیک نوع کارو خدمات  به معرض نمایش بگذارند و حتی می تواند ویدیو های مخصوص به خود را در این بخش بارگذاری نموده و در دید عموم قرار دهند . 

در بخش کسب و کار مشتری می تواند اطلاعات کاری خود را شامل اطلاعات تلفن آدرس سایت آدرس شبکه های اجتماعی را در این صفحه به نمایش بگذارد و یک بنر تبلیغاتی بزرگ  درابتدای صفحه قرار دهد. 

در این بخش بازدیدکنندگان می توانند با صاحب کسب و کار ارتباط برقرار کرده و سوالات متداول خود را در این بخش وارد نموده و جوابهای خود را دریافت نمایند

مشاورین املاک

بخش مشاورین املاک تب توکا  بستری تخصصی در زمینه خرید و فروش و رهن و اجاره ملک فراهم مینماید که باهمکاری مشاورین املاک هر منطقه و نیروی انسانی متخصص در این حوزه به عموم مردم کمک می کند تا در صورتی که به دنبال ملک در محدوده مکانی خاصی یا با شرایط خاصی می گردند، با مراجعه به سایت ، ملک مورد نظرخود را  جستجو کرده و عکس های هر فایل را به صورت مجزا مشاهده نمایند . در صورتی که تمایل به خرید یا اجاره داشته باشند ، همکاران ما تا آخرین مرحله آماده همراهی ایشان می باشند.


همچنین در طرف دیگر مالکینی که تمایل دارند ملک هایشان را به فروش برسانند ویا به اجاره واگذار کنند ، می توانند درخواست خود را در وبسایت (سپردن ملک)  درفایل های مشاور املاک مد نظر خود ثبت کنند  همکاران بخش مربوطه در اولین فرصت با مالکین برای هماهنگی های بعدی و به رویت رساندن ملک برای مشتری اقدام خواهند نمود.

 

استفاده رایگان از سایت

 برای اینکه تمام مشتریان بتوانند در همه شرایط و در زمان نداشتن بسته اینترنتی از خدمات سایت استفاده نمایند و خرید  های خود را انجام دهند استفاده از سایت  تب توکا رایگان می باشد.